Кошик
1 відгук
ТОВ "Моноліт Форм". Продаж та оренда опалубки та будівельних риштувань.
Графік роботи
 • Понеділок
  10:0018:00
 • Вівторок
  10:0018:00
 • Середа
  10:0018:00
 • Четвер
  10:0018:00
 • Пʼятниця
  10:0018:00
 • Субота
  Вихідний
 • Неділя
  Вихідний
Контакти
+380 (67) 657-17-44
ТОВ "Моноліт Форм". Продаж та оренда опалубки та будівельних риштувань
Антон Копцов
Київ, вул 25та Садова, 46 (Берківці), Київ, Україна
opalubkalesa.com.ualesaiopalubka@gmail.com

Типи будівельних опалубок

В будівництві для зведення приміщень використовуються опалубні конструкції. Вони відрізняються своїми характерними особливостями, забезпечують створення задуманих форм у відповідності з плануванням об'єкта. Опалубки для будівельних об'єктів поділяють на кілька видів, беручи за основу певні відмінні ознаки.

Дрібно-щитова складається з окремих панелей, мають малі розмірні форми і вагу, що не перевищує п'ятдесяти кілограм. Це дозволяє виконувати монтаж і демонтаж конструкції вручну, без залучення спеціальної техніки. Окремі частини за розміром не перевищують одного квадратного метра. В комплект входять несучі конструкції, що утримують на поверхні різних ухилів, сполучні і кріпильні частини. З окремо взятих щитів можна конструювати великі панелі, для встановлення яких знадобиться кран.

Універсальну опалубну систему застосовують при будівництві різних монолітних конструкцій, що відрізняються своїми розмірами.

Крупно-щитова опалубка складається з большеразмерных панелей, кріпильного та з'єднуючих елементів. Щитові конструкції таких систем здатні виносити навантажувальні впливу без допомоги додаткових елементів підтримки. Щити оснащені несучими елементами, системою жорсткості, спеціальними палубними пристроями. Конструкцію рекомендують використовувати для зведення стін з бетонного матеріалу великої площі.

Горизонтально-переміщувана опалубна конструкція виглядає у вигляді каркаса і закріплюються на ньому щитів. Каркас монтується на колесах, що дають можливість переміщати його вздовж споруджуваного споруди.

Підйомно-переставна система складається з щитів і спеціальних кріпильних струбцин. Таку конструкцію зручно використовувати при будівництві об'єктів, що мають різні розміри товщини стін.

Виходячи з того, скільки разів будуть застосовуватися опалубні конструкції, їх можна розподілити на стаціонарні і багаторазово застосовуються. Як бачите, назви говорять самі за себе. Для зведення стаціонарної конструкції необхідно більшу кількість матеріалів, з цієї причини використовувати її намагаються нечасто, тільки при будівництві складних споруд. Друга група створює можливість здешевлення будівельних робіт, здійснюється з окремих елементів. Може застосовуватися багаторазово на різних будівельних об'єктах.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner