Кошик
1 відгук
ТОВ "Моноліт Форм". Продаж та оренда опалубки та будівельних риштувань.
Графік роботи
 • Понеділок
  10:0018:00
 • Вівторок
  10:0018:00
 • Середа
  10:0018:00
 • Четвер
  10:0018:00
 • Пʼятниця
  10:0018:00
 • Субота
  Вихідний
 • Неділя
  Вихідний
Контакти
+380 (67) 657-17-44
ТОВ "Моноліт Форм". Продаж та оренда опалубки та будівельних риштувань
Антон Копцов
Київ, вул 25та Садова, 46 (Берківці), Київ, Україна
opalubkalesa.com.ualesaiopalubka@gmail.com

Важливе для успіху в будівництві: сталева і алюмінієва опалубка

У сучасному будівництві все більшою популярністю користуються швидкобудуюємі будинку. Популярність цього обумовлена мінімізацією тимчасових і фінансових ресурсів при якісному кінцевому результаті. При формуванні несучої частини таких споруд використовується металева опалубка, яка, як правило, виготовляється з алюмінію і сталі в залежності від особливостей подальшої експлуатації споруди, способів його будівництва. Вибір оптимального варіанту в тих чи інших умовах повинен бути зроблений правильно, оскільки дуже неприємними можуть бути наслідки. Нижче розглянемо і виділимо особливості використання опалубок, їх переваги.

Як правило, забудовники віддають перевагу алюмінієвої опалубки з-за її маленького ваги і, як наслідок, зручності транспортування і монтажу. Для її установки немає потреби в якій-небудь спеціальній техніці. Сам алюміній при невисокій вартості має відмінні характеристики, стійкий до впливу навколишнього середовища, не змінює своїх властивостей при впливі іржі і корозії. Такі характеристики дають можливість використання опалубки багаторазово, що досить важливо при високій вартості будівельних робіт і необхідності зведення декількох будівель.
Крім того, пластичність і широкий асортимент конструкцій алюмінієвої опалубки дає можливість її використання в навіть самих складних архітектурних рішеннях. Універсальність конструкції доповнюються неймовірними характеристиками матеріалу, який може витримувати навантаження до 8 тонн на 1 квадратний метр. Така стійкість дозволяє отримувати ідеально рівні бетонні конструкції, коригувати які в подальшому немає необхідності. Мабуть, єдиною умовою проведення робіт при використанні алюмінієвої опалубки є необхідність у перервах робіт для засихання попереднього шару. Це умова актуально в тих випадках, коли ширина формованої поверхні дуже велика, а важкий розчин чинить сильний тиск на стінки опалубки. Недотримання цієї умови може призвести до прориву опалубки і витікання всього розчину. Фактично це означає нанесення величезного збитку.
Сталева опалубка практично нічим не поступається алюмінієвому варіанту. Сталевий каркас такої опалубки дуже стійкий до високих навантажень. Сталеву опалубку, на відміну від алюмінієвої, можна застосовувати і для проведення ремонтних робіт. Популярність цього виду опалубки зумовлена тим фактором, що вона має набагато більше циклів використання в порівнянні з алюмінієвої. Тому і її більш висока вартість в повній мірі окупається. Для захисту від впливу корозії каркас обробляють спеціальними складами. Це, мабуть, єдина вимога до догляду за сталевий опалубкою. Після застосування система легко очищається і готується до подальших циклів використання.
Стіни при використанні сталевої опалубки також виглядають ідеально рівними. Але її перевага в ще більшій здатності витримувати колосальні навантаження, що дозволяє її застосовувати при формуванні поверхонь абсолютно будь-якої товщини. При застосуванні сталевої опалубки, на відміну від алюмінієвої, немає необхідності в перервах проведення робіт в цілях застигання попереднього шару розчину. Сталеві щити щільно прилягають один до одного, що виключає можливість будь-якої деформації при заливці розчину. Практика подтверждает, что для сгибания такой панели до 1 мм необходимо залить раствор высотой до 3 метров.
Кроме того, конструктивные особенности стальной опалубки позволяют минимизировать сроки ее сборки. Для этого необходимо использовать 2 замка и стяжку, которая должна иметь высоту панели. Налицо высочайшая прочность конструкции при небольших материальных и временных тратах. Формирование деревянной опалубки из большого количества фрагментов займет продолжительное время, а полученный в итоге результат будет оставлять лучшего как в плане надежности, так и по критерию ровности.
Так или иначе, оба вида опалубки являются эффективным инструментом экономии средств при результатах высочайшего качества. Вам не нужно будет раз за разом выстраивать опалубку из дерева при необходимости возведения нескольких объектов. Такая опалубка значительно сократит ваши временные и финансовые затраты. Она идеально подойдет для того, кто считает себя экономным и всегда готов выполнять работу для получения только качественного результата. При плануванні забудови декількох будівель придбання металевої опалубки необхідно вважати обов'язковим кроком у бік якісно виконаних робіт.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner