Кошик
1 відгук
ТОВ "Моноліт Форм". Продаж та оренда опалубки та будівельних риштувань.
Графік роботи
 • Понеділок
  10:0018:00
 • Вівторок
  10:0018:00
 • Середа
  10:0018:00
 • Четвер
  10:0018:00
 • Пʼятниця
  10:0018:00
 • Субота
  Вихідний
 • Неділя
  Вихідний
Контакти
+380 (67) 657-17-44
ТОВ "Моноліт Форм". Продаж та оренда опалубки та будівельних риштувань
Антон Копцов
Київ, вул 25та Садова, 46 (Берківці), Київ, Україна
opalubkalesa.com.ualesaiopalubka@gmail.com

Монолітні технології в будівництві

Поняття про монолітному будівництві отримало широку популярність лише кілька десятиліть тому. На початку такі будинки вважалися самими престижними, дорогими і неповторними. В наш час монолітним будівництвом вже нікого не здивуєш, воно стає масовим і багато в чому перевершує панельні і цегляні споруди.
Археологи стверджують, що будівлі, зведені за монолітною технологією, були відомі ще дві тисячі років тому. Вперше це будівництво освоїли стародавні римляни. Всесвітньо відомий храм Пантеон монолітний.
Бетонний хмарочос у 16 поверхів з'явився на початку двадцятого століття в Америці. Багато скептики були впевнені, що довго об'єкт не простоїть, і коли будуть демонтовані опори, воно зруйнується. Багатоповерховий будинок виявилося надійним.
Найбільшу популярність монолітна технологія будівництва придбала в двадцятих роках минулого століття. Такого роду конструкції зводилися у всіх великих містах країни. Це були адміністративні, громадські і промислові споруди.
Існує думка, що монолітне будівництво не псує екологію. Воно вірно. Бетонне виробництво практично не залишає шкідливих відходів і навколишнє середовище не страждає. Зайвий бетон не викидають, а відвозять знову на завод і використовують у виробництві. Вода також не виливається, на ній замішують нова порція будівельного розчину.
Бетон володіє рядом властивостей, які ідеально підходять для житла. Перше – теплоємність, такі монолітні будинки довго зберігають тепло. Завдяки бетонним конструкціям в приміщенні завжди свіже повітря, тому що цей матеріал не виділяє шкідливих речовин. При будівництві будинків немає необхідності задіяти багато габаритної техніки. Якщо ж будинок підлягає знесенню, тоді його частини використовують повторно під час будівництва дороги.
Сейсмологи також радять віддавати перевагу саме монолітним споруд. Завдяки дослідженням стало ясно, що вони здатні витримувати землетрус у 8 балів. Під час вибуху будівля не руйнується повністю, в ньому лише утворюється дірка. Це стало відомо під час Великої Вітчизняної війни, коли монолітні будинки витримували бомбардування.
В квартирі монолітного будинку допускається установка ванни-джакузі або басейну. Сусіди нижніх поверхів не постраждають, тому що навантаження на перекриття між поверхами в рази вище, ніж в панельних будинках. Монолітні будинки є самими довговічними.
Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner