Кошик
1 відгук

ТОВ "Моноліт Форм". Продаж та оренда опалубки та будівельних риштувань.

Графік роботи
 • Понеділок
  10:0018:00
 • Вівторок
  10:0018:00
 • Середа
  10:0018:00
 • Четвер
  10:0018:00
 • Пʼятниця
  10:0018:00
 • Субота
  Вихідний
 • Неділя
  Вихідний
Контакти
+380 (67) 657-17-44
ТОВ "Моноліт Форм". Продаж та оренда опалубки та будівельних риштувань
Антон Копцов
Київ, вул 25та Садова, 46 (Берківці), Київ, Україна
opalubkalesa.com.ualesaiopalubka@gmail.com
Пропоноване опбладнання

ТОВ "Моноліт Форм". Продаж та оренда опалубки та будівельних риштувань.

Для того, щоб побудувати житлове приміщення, комерційний чи промисловий об'єкт, виконати будь фасадні роботи, необхідно спеціальне обладнання: будівельні риштування, опалубка для перекриття та стінові опалубки. Від надійності цього обладнаня залежить не тільки якість виконання завдання, але і безпека будівельників, які будуть працювати на ньому. Наша компанія пропонує в оренду саме таке обладнання в Києві.

Оренда стінових опалубок та опалубки перекриття

Великі будівельні компанії можуть дозволити собі придбати всі необхідні матеріали: стінові опалубки та опалубки перекриттів тощо. Проте їх може виявитися недостатньо для виконання більш масштабних проектів. Що ж стосується тих, хто має намір скористатися стіновою опалубкою, опалубкою перекриття та будівельним риштуванням всього один раз, то їм і зовсім немає потреби купувати обладнання: набагато простіше і дешевше буде оренда опалубки, особливо в Києві.
У цьому випадку не обійтися без компанії «Моноліт Форм. Ми продаємо та здаємо в оренду опалубку в Києві для створення стін і перекриттів.
На нашому сайті представлена:
оренда опалубки перекриттів;

оренда стінових опалубок;
оренда будівельних риштувань;

― вертикальні стінові опалубки PSM;
― горизонтальні опалубки для створення перекриттів;
рамні фасадні риштування та модульні риштування PSM.

Будівельні риштування та опалубка в Києві

Стінова опалубка, опалубки перекриття, будівельні риштування та інше обладнання, яке ми пропонуємо в оренду в Києві, завчасно перевіряють на пошкодження і забруднення, усуваючи будь-які несправності. Тому, орендуючи у нас будівельні риштування або опалубку для перекриття або стінову опалубку, ви можете не сумніватися в їх якості. Що стосується покупки, то в цьому випадку ви можете вибрати цілий комплект обладнання або тільки ті частини, які вам потрібні. Наприклад, опалубну стійку або триногу, замки і кріплення, окремі панелі.
Роблячи замовлення на оренду опалубки або риштувань, ви можете обговорити з нашими технічними фахівцями, яку кількість інвентарю потрібно для запланованих робіт. Залежно від масштабів замовлення, кількості комплектуючих, буде встановлена ціна оренди. В її вартість вже включено використання стягуючих елементів і замків для кріплення. Після укладення договору і оплати, ми здійснимо відвантаження стінової опалубки, опалубки перекриття, будівельних риштувань або іншого обладнання в Києві. Асортимент будівельного обладнання, яке ми пропонуємо, дозволяє впоратися зі зведенням стін і перекриттів будь-якого рівня складності.

Продаж будівельного обладнання для обробки фасаду

Якщо ж ви хочете придбати стінові опалубки, опалубку перекриття або будівельні риштування для постійного використання, технічні параметри теж можна уточнити, а ціну — узгодити. Зверніть увагу, що ціна на оренду будівельного обладнання також залежить від того, які будівельні риштування та опалубка вас цікавлять: нові або б/у.
Індивідуальний підхід до кожного клієнта, гнучкі ціни, гарантія надійності і якості — ось наші головні переваги.
Зв'яжіться з нами по телефону або залиште свій номер, щоб представник компанії допоміг вам визначитися з параметрами замовлення і здійснити покупку.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner